Vokālais vīru ansamblis «Vdohnovenije» aicina uz 15 gadu jubilejas koncertu

Andrejs Kudirka
26. aprīlis, 2022.

28. aprīlī plkst. 18:00 Daugavpils Kultūras pils Mazā zālē (Smilšu ielā 92) notiks Krievu kultūras centra vīru vokālā ansambļa «Vdohnovenije» 15. gadadienas svinību koncerts.

Jubilejas pasākumā izskanēs dziesmas, kurus klausītāji vienmēr grib dzirdēt un gaida, kuri ikvienam raisa emocijas, atmiņas, kuriem var dziedāt līdzi. Kā arī kompozīcijas, kuras pārdzīvojušas laika pārbaudi un joprojām klausās vairākās paaudzēs.

Vokālais vīru ansamblis «Vdohnovenije» dibināts 2007. gadā uz jauktā kora «Maļinovij zvon» bāzes. Pirmā ansambļa publiskā uzstāšanās notika romanču vakarā Kalkūnes pagastā, un pēc tam sekoja neskaitāmas uzstāšanās dažādos svētkos un pasākumos Daugavpilī un visā valstī, kā arī ārzemēs. Kā atzīmē ansambļa dalībnieki, tas kļuva iespējams, pateicoties tam, ka kolektīvs ir dzimis Krievu kultūras centra sienās, jo iestādē nopietni nodarbojas ar katra kolektīva radošās darbības attīstību, palīdzot izvēlēties repertuāru.

Kolektīva repertuārā jau ir vairāk nekā simts dziesmu, tostarp klasiskās, garīgās, kazaku, estrādes, krievu, latviešu un ukraiņu tautas dziesmas. Ansambļa vadītāja un arī koncertmeistare ir Regīna Krukovska.

Ieeja uz koncertu – bez maksas

Laipni lūdzam!

Šis pasākums ir saturiski radniecīgs Daugavpils pieteikumā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulam iekļautajām idejām.

#daugavpils2027 #kopīgavaloda #даугавпилс2027 #общийязык #LinguaFranca2027 #ECoC2027