«Sieviešu burvestība»: Krievu kultūras centrā notika Gaļinas Ivanovas radošais vakars

Andrejs Kudirka
28. marts, 2022.

Krievu kultūras centrā (Varšavas ielā 14) pagājušas nedēļas nogalē notika radošais poētiskais vakars «Sieviešu burvestība». Pasākums bija veltīts Pasaules dzejas dienai. Tajā izskanēja gan dzeja, gan dzīves atziņas autores, dzejnieces un redaktores Gaļinas Ivanovas lasījumā.

Sveikt Gaļinu Ivanovu ar viņas jubileju, kas sakrīt ar Vispasaules dzejas dienu ieradās tuvinieki, viņas kolēģi un daudzi citi goda viesi, tostarp Daugavpils Domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aleksejs Vasiļjevs, LPB Daugavpils un Rēzeknes Diecēzes Daugavpils apgabala prāvests, priesteris Pāvels Tkačenko, Latgales Centrālās bibliotēkas direktore Jeļena Šapkova, Baltkrievu kultūras centra vadītāja Žanna Romanovska, kultūras un citas nozares pārstāvji.

Krievu kultūras centrā 24. martā valda patīkama, nepiespiesta un siltas viesmīlības atmosfēra, skanēja apsveikumi, silti vārdi, sirsnīgi vēlējumi, ka arī pateicības vārdi par godu radoša vakara saimniecei. Gaišā un sirsnīgā gaisotnē klātesošie tika ievadīti poēzijas pasaulē. Šo vakaru īpašu un poētisku darīja ne vien izskanējusī dzeja, bet arī muzikālās dāvanas, ko izpildīja Krievu kultūras centra vokālais vīru ansamblis «Vdohnovenije» un dziesminiece Jeļena Vitkeviča.

Vakara noslēgumā notika grāmatas «Krievu pasakas: sieviešu burvestība» (2020) prezentācija. No autora izskanēja pateicības vārdi visiem, kas palīdzēja izveidot šo grāmatu.

Šis vakars ļāva katram apstāties straujajā ikdienas skrējienā, mierīgi un rimti padomāt par to, kas katram svarīgs, palūkoties apkārt un ieraudzīt skaistumu vienkāršās lietās, kā arī izjust prieku par kopā būšanu ar savējiem. Tas deva svētku sajūtu, kas tevi nepamet vēl ilgi pēc tam, kad pasākums beidzies. Svētku vakars dalībniekiem un viesiem vēl ilgi paliks gaišās un siltās atmiņās

FOTOGALERIJA