Krievu kultūras centrs aicina uz biedrības ”Ilgas” 20 gadu jubileju!

Andrejs Kudirka
26. novembris, 2022.

29. novembrī Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrība “Ilgas” svinēs savu 20 gadu jubileju! Svētki notiks Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92, lielā zālē). Pasākuma viesi varēs izbaudīt lielisko koncertu, kurā piedalīsies Sergejs Pimanovs, Līna Kuzņecova, vokālais ansamblis “Saules stariņi”, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja bērnu vokālais ansamblis, KKC folkloras ansamblis “Rusiči” un jauniešu deju kolektīvs “Uzori”.

Svētku koncerts tiek organizēts kopā ar Krievu kultūras centru, apmeklētājus gaida patīkama atmosfēra un vairāki muzikālie pārsteigumi!

Aicinam visus uz šiem brīnišķīgajiem svētkiem 2022.gada 29.novembrī plkst.15.00 Daugavpils Kultūras pilī (DKH), ieeja bez maksas!

Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrību “Ilgas” jau 20 gadus apvieno Daugavpils un novada invalīdus, lai kopīgi risinātu invalīdu problēmas un sekmēt invalīdu rehabilitāciju un integrāciju sabiedrībā. Biedrība organizē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dažādus pasākumus, ekskursijas, sacensības un daudz ko citu. 2022. gadā biedrība sastāv no 74 biedriem.