Krievu kultūras centrā notika Latvijas Valsts svētku svinības (FOTO)

Andrejs Kudirka
16. novembris, 2022.

15. novembrī Krievu kultūras centrā norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinības. Svētku pasākumu atklāja KKC vadītāja Nataļja Kožanova. Viņa sirsnīgi sveica visus Latvijas valsts dzimšanas dienā un nolasīja Valsts prezidenta Egila Levita apsveikumu Krievu kultūras centram:

«Latvijas valsts 104.gadadienā es novēlu ikvienam atrast savu piepildījumu mūsu Latvijas kopīgajā ceļā!

Lai Latvijas karogs mūžam lepni plīvo!».

Taču īpašā pasākuma viese bija dziedātāja Maija Kalniņa. Viņa sagatavoja īpašu svētku koncertprogrammu un klātesošie varēja dzirdēt sirds mīļas un patriotiskas dziesmas par Latviju, Baltijas jūru, par savu dzimto pilsētu un māju un, protams, par mīlestību! Koncertā bija iespēja dzirdēt arī jau visiem labas zināmas dziesmas (piem. maestro Raimonda Paula kompozīcijas).

KKC kolektīvs un visi skatītāji no sirds priecājās un bija pateicīgi mūsu talantīgai un apburošai viesei, kas ar savu uzstāšanos sveica visus klātesošus un mūsu dzimteni skaistajos svētkos. Maija Kalniņa ir ne vien ļoti talantīga dziedātāja, bet arī savu dziesmu mūzikas autore. Viņai ir ļoti spēcīgi vokāli un lieliska balss, kā arī perfekta ritma izjūta. Pēc koncerta Maija atzina, ka ir ļoti priecīga par saņemtajiem aplausiem un atzinīgajiem vārdiem.

Krievu kultūras centrs sirsnīgi pateicas Maijai Kalniņai un visiem skatītājiem, ka šajos svētkos bijāt kopā ar mums!

Maija Kalniņa – dziedātāja un čelliste, savu dziesmu (ar latviešu, krievu, vācu dzejnieku vārdiem) autore. Viņa dzied arī savai balsij piemērotu džeza klasiku, 17.-20.g.s. mūziku un c.
Maijas Kalniņas muzikālā adrese YouTube ir ⇒ «Maija Kalniņa – cello,vocal».