Krievu kultūras centra Jaungada apsveikums

Andrejs Kudirka
29. decembris, 2020.

Krievu kultūras centrs sveic visus bērnus Jaungada svētkos, īpaši tos, kuri aktīvi piedalījās KKC radošajā dzīvē, viņu vecākus, kuri atveda savus bērnus pie mums un cieši sekoja mūsu konkursiem un uzdevumiem.

Šogad, kā vienmēr, “Dobriņa” brīvprātīgie ir labi sevi parādījuši! Pusaudži palīdzēja mums visos pasākumos un pat rīkoja paši – par godu savai 5. gadadienai viņi organizēja talku Daniševkas ciema vecticībnieku baznīcā.

Vēl viens spilgts notikums centra dzīvē – 2020. gadā mēs pirmo reizi rīkojām bērnu nometni “Pasaku sēta”. Gatavošanās nebija viegla, taču tas noteikti bija tā vērts. Liels paldies visiem bērniem, kā arī viņu vecākiem un vecvecākiem par atbalstu!

Apsveicam ar gaidāmajiem svētkiem mazbērnus, kuriem ir tik brīnišķīgi, talantīgi vecmāmiņas un vectēvi, kuri dzied Krievu kultūras centra kolektīvos un rāda piemēru jaunākajai paaudzei, iepazīstinot viņus ar krievu kultūru.

Novēlam iedvesmu, radošus panākumus un entuziasmu mūsu kolektīvā “Uzori” dejotājiem (vadītāja – Arina Popova) un kolektīva “Russkije karagodi” mazajiem dziedātājiem (vadītāja – Natālija Davidova).

Jūs visi esat lieliski! Tiekamies atkal 2021. gadā!