Koris “Maļinovij zvon” svin 35. dibināšanas gadadienu!

latinsoft
10. janvāris, 2018.

4.decembī plkst.18.00 Vienības nama koncertzālē svētku koncertā savu 35. dibināšanas gadadienu svinēs pašdarbības koris “Maļinovij zvon”. Kolektīva repertuārā ir krievu tautasdziesmas, garīgie un klasiskie skaņdarbi, retro un mūsdienu dziesmas, latviešu, baltkrievu un ukraiņu autoru daiļdarbi.

Koris “Maļinovij zvon” aktīvi piedalās gan pilsētas, gan reģionālos pasākumos. Jauktajā korī dzied 33 cilvēki, vecākajam ir 86 gadi un jaunākajam – 60. Kora repertuārā ir vairāk par 30 dziesmām. No 2017.gada, kad pelnītā atpūtā ir aizgājis ilggadējs mākslinieciskais vadītājs un diriģents Vasilijs Kuženko, kori vada talantīgs un enerģisks diriģents Pāvels Gončarovs, kurš vadīja kolektīvu tā dibināšanas laikā – 1982.gadā.

4.decembī kori sveiks draugi un kora mākslas cienītāji, kolektīvs saņems pašvaldības, Kultūras pārvaldes un Krievu kultūras centra apbalvojumus, ar atzinības vārdiem kori godinās oficiālās personas un labi draugi. Taču galvenais šajā vakarā – liels jubilejas koncerts, kas ir veltīts tautas kora 35.gadadienai. Aicinām Daugavpils iedzīvotājus un viesus apsveikt māksliniekus un dāvāt viņiem savus aplausus. Ieeja uz koncertu brīva.