KKC Jaungada konkursu rezultāti

Andrejs Kudirka
25. janvāris, 2021.

Mums tik ļoti pietrūka apmeklētāju un klātienes pasākumu, ka līdz jaunajam gadam mēs nolēmām sarīkot pat divus pasakainus bērnu konkursus, lai aizpildītu “tukšumu” no attālināta darba un iepriecinātu bērnus, kuri aktīvi piedalās Krievu kultūras centra dzīvē.

Pirmajā konkursā, kura nosaukums bija “Baltas ziemas pasaciņas”, dalībniekiem tika lūgts uzminēt, kuri krievu tautas pasaku varoņi attēloti uz Krievu kultūras centra logiem, kā arī nofotografēties KKC priekšā (lai mēs droši zinātu, ka bērni paši uzminēja pasakas, nevis nošpikoja!).

Acīmredzot, arī bērni un viņu vecāki sailgojās pēc pasākumiem, jo fotogrāfijas konkursam mums tika nosūtītas rekordīsā laikā. Bet konkursam bija vēl viens nosacījums – pirmās 10 ģimenes, kas nosūtīja fotogrāfijas, saņem dāvanas no Ziemassvētku vecīša.

Dāvanas no Ziemassvētku vecīša saņēma:

Jepifanovu ģimene

Varslavānu ģimene

DraboKostigovu ģimene

Nesterovu ģimene

Petkunu ģimene

Terentjevu ģimene

Maksimovu ģimene

Darijs

Čerņavsku ģimene

Vasiljevu ģimene.

Mēs nolēmām rīkot otro fotokonkursu ar pašsaprotamu nosaukumu “Vīruss pasakām netraucē”, jo konkursu, kā arī svētku, nekad nav par daudz. Fotokonkursa galvenais nosacījums ir nofotografēties krievu tautas pasaku varoņa tērpā. Mēs varam teikt, ka šīs ir mūsu garākais konkurss – to sākām rīkot pagājušajā gadā un pabeidzam tikai šogad.

Šeit ir mūsu mazie uzvarētāji:

Grand Prix – Diāna Lovčinovska

1. vieta – Diāna Beinaroviča

2. vieta – Dima Ņesterovs, Jaroslava Boļšakova, Oksana Fjodorova un Vlads Varslavāns

3. vieta – Jelizaveta Dančenoka, Emīls Katakins, Martins un Katrīna Petkuni un Marks Krasnovs.

Visi pārējie bērni saņēma pateicības, un, protams, Ziemassvētku vecītis visiem dalībniekiem nosūtīja balvas. Liels paldies par palīdzību mūsu žūrijai:

Natālija Kožanova – Krivu kultūras centra vadītāja

Natālija Kotona – Daugavpils teātra aktrise, aktiermākslas un runas tehnikas skolotāja

Līga Rudzīte-Besakirska – bibliotekāre Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēka “Zīlīte”

Gaļina Ivanova – KKC kultūras projektu vadītāja

Jūlija Kasecka – KKC darbiniece

Vēlamies pateikties arī BJC “Jaunība” (vadītāja Aina Jansone) un bērnu klubam “Križi” (vadītāja Natālija Skarbinika) par sadarbību un aktīvu dalību mūsu konkursos.