Daugavpilī Tūrisma informācijas centrā apskatāma KKC ekspozicija, veltīta Masļeņicai

Andrejs Kudirka
28. februāris, 2022.

Krievu kultūras centrs sagatavoja Masļenicai veltīto ekspoziciju – pilsētas iedzīvotāji un viesi izstādi jau var apskatīt Tūrisma informācijas centra logos (Rīgas iela 22a).

Šogad Masļeņicas nedēļa sāksies 28. februārī un noslēgsies 6. martā, tāpēc oficiālā atklāšana notiks 28.02.2022 plkst. 12:00. Atklāšanas laikā organizatori sola skatītājiem patīkamus pārsteigumus.

Ekspozīcijas lielākā daļa – tie ir slavenā Daugavpils mākslinieka Pjotra Hudobčenoka darbi: par ziemu, pavasari, kā arī eksponāti no meistara unikālās kolekcijas “Pasaku sēta”.

Atgādinām, ka Pjotrs Hudobčonoks šogad svin īpašu jubileju – 75 gadi! Un Krievu kultūras centrs (Varšavas ielā 14) prezentēs 5 izstādes no cikla “Lidojums sapnī un realitātē”. Jaunās mākslinieka ekspozīcijas būs apskatāmas vēl martā, aprīlī un maijā.

Skatītaji var pavērot izstādes eksponātus TIC logos. Tūrisma informācijas centrā visu nedēļu varēs nofotografēties ar lelli Masļeņicu. Turpat maisā varēs ielikt zīmītes, uz kurām var sarakstīt visu sliktu, no kā ir vēlme tikt vaļā.

Šis maiss sestdien, 5. martā, pulksten 13:00 tiks sadedzināts  laukumā kopā ar Masļeņicas lelli.