Aizsaulē aizgājis Krievu kultūras centra padomes pirmais priekšsēdētājs Fjodors Fjodorovs

latinsoft
9. janvāris, 2020.

Krievu kultūras centrs paziņo, ka 2020.gada 7.janvārī 81.dzīves gadā mūžībā aizgājis Latvijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis, Daugavpils Universitātes Rusistikas un slāvistikas katedras profesors, daudzu Eiropas universitāšu Goda profesors, Goda daugavpilietis Fjodors Fjodorovs.

Krievu kultūras centrs tika atvērts 1994.gadā, un par pirmo Krievu kultūras centra padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Daugavpils pedagoģiskās universitātes profesors, Krievu literatūras un kultūras katedras vadītājs Fjodors Fjodorovs.

Krievu namam profesora Fjodora Fjodorova aiziešana ir neatsverams zaudējums, jo pateicoties viņa principiālai pozīcijai visgrūtākajos Krievu kultūras centra veidošanās gados tika izstrādāta organizācijas attīstības ģenerālā stratēģija, kas ļauj mums visus šos gadus pildīt tieši kultūras centra funkcijas.

Krievu kultūras centra vadība un viss kolektīvs sēro kopā ar tuviniekiem, kolēģiem un visiem, kuri pazina, mīlēja un cienīja Fjodoru Fjodorovu. Noliecam galvu, atvadoties no dārgā Skolotāja, drauga un sabiedrotāja.