19. augustā Krievu kultūras centrs aicina viesus uz Tautas svētkiem Jabločnij spas!

Andrejs Kudirka
15. augusts, 2023.

Jau tradicionāli 19. augustā Krievu kultūras centra pagalmā (Varšavas ielā 14) notiks tautas svētki Jabločnij spas!

Pašvaldības iestāde šajā sestdienā aicina Daugavpils iedzīvotājus un viesus (bērnus un pieaugušos) jautri, garšīgi un interesanti pavadīt tautas svētkus!

Šajā dienā skatītājus iepriecinās un dāvās emocionāli piepildītu koncertu KKC radošie kolektīvi “Rusiči”, “Slavjanka”, “Russkije karagodi”, “Vdohnovenije”, jauktais koris “Maļinovij zvon” un jauniešu deju kolektīvs “Uzori”.

Meistarklasi origami tehnikā pasniegs mūsu mākslinieks Pjotrs Hudobčenoks.

Svētkos Kriievu kultūras centra piedalīsies arī īpašie viesi no Rēzeknes – bērnu folkloras ansamblis „Zdravinka” (vadītāja Jeļena Burova) un kazaku dziesmu ansamblis „Debeszils zieds” (vadītāja Tatjana Rasčosova), kā arī no Krāslavas – sieviešu vokālais ansamblis “Noktirne” (vadītāja Rita Andrejeva).

No no seniem laikiem ābols simbolizē auglību un ģimenes labklājību. Augļus varēja ēst paši, cienāt draugus un svešiniekus, kā arī gatavot dažādus ēdienus. Šajā svētku dienā visus pazīstamos un nepazīstamos var cienāt ar sulām, pīrāgiem un citiem ābolu ēdieniem!

Tiekamies 19. augustā Krievu kultūras centra pagalmā, lai jautri un interesanti pavadīt sēstdienu un nosvinēt Jabločnij Spas. Svētku sākums pulksten 12.00.

Ieeja brīva!