17. septembrī Krievu kultūras centrs aicina uz XXVII radošās sezonas atklāšanu

Andrejs Kudirka
14. septembris, 2021.

17. septembrī plkst. 18.00, Daugavpils Kultūras pils Mazajā zālē (Smilšu iela 92), norisināsies Krievu kultūras centra XXVII radošās sezonas atklāšana.

Pasākumā mēs atcerēsimies, kā tika atzīmēts iepriekšējais radošā darba gads, pastāstot mūsu skatītājiem un viesiem par to, kas notiek mūsu kultūras centrā šobrīd, kādas ekspozīcijas un izstādes, kuras iepazīstina apmeklētājus ar tradicionālajām reliģiskajām konfesijām, krievu tautas mākslas darbiem un vēsturi, var redzēt KKC. Kā arī labprāt padalīsimies ar mūsu plāniem visai jaunajai radošajai sezonai!

Sezonas atklāšanas svētku vakara programmā uzstāsies pilsētā (un tālu aiz tās robežām) pazīstamie folkloras ansambļi «Slavjanka», «Rusiči», koris «Maļinovij zvon», vīriešu vokālais ansamblis «Vdohnovenije», deju kolektīvs «Uzori», bērnu vokālais ansamblis «Russkije karagodi» un citi radošie kolektīvi. Īpašie viesi – ansamblis “Razdoļje” (Līvāni) un dziedātāja Jeļena Borele.

Laipni lūdzam uz mūsu rudens svētku pasākumu!

Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR-kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID-karte).